Hledáte online cvičení na hubnutí? Máme pro vás 2 skvělé tipy!

Fitness timeChtěli byste si doma zacvičit, ale vůbec nevíte jak, nebo vám došla fantazie? Inspirativní obrázky, ale především videa můžete najít na internetu. A že jich tam je! My vám doporučíme 2 zdroje, ale takových cvičeních a jejich tvůrců je pochopitelně mnohem víc. Třeba se k nim dostanete časem.

Proč online cvičení?

S tím, jak se rozmohlo domácí cvičení, došlo k rozmachu inspirace pro pohybu chtivé na internetu. Obrázky, videa, návodné texty, rady a doporučení, toho je dnes síť plná. Kdybychom si měli vybírat ze všech, stihli bychom jedno cvičení za život a víckrát bychom ho přes množství dalších možností pravděpodobně nezopakovali.

2 tipy na online cvičení, které vás jistě nadchne

Právě proto, že víme, že online cvičením je zaplněno mnoho webových stránek a video kanálů, kterými byste se dlouho probírali, vybrali jsme pro vás 2 tipy na cvičení, jež je efektivní a nikterak nudné.

Nestárnoucí klasika – Hanka Kynychová

Hanka Kynychová může být synonymem skvělé fyzické kondice. Cvičitelka aerobiku a instruktorka fitness má dnes svou DVD edici, několik let se objevovala ráno co ráno na televizních obrazovkách, abychom si s ní hned na začátku dne rozproudili krev, vede k pohybu celé zástupy lidí. Perfektní inspirací všem, kteří chtějí cvičit doma, může být její Hejbejse TV, kde se dá přehrát mnoho videí obecných i zaměřených na konkrétní partie nebo na specifické styly cvičení. Jmenovat můžeme aerobic, step aerobic, kruhový trénink pro ženy, bosu a další.

cviceni2Znáte Fithall?

Internetový portál Fithall také nabízí celou škálu cvičení, ukázek i delších sestav o několika cvicích. Najdete zde například strečink, bosu, cvičení po porodu, posilování, pilates, kick box a mnoho jiných, z nichž si jistojistě vyberete.

Než začnete zběsile zkoušet neobvyklé cviky, kterými byste si mohli s návalem fantazie a touhy po inovaci ublížit, zhlédněte některá instruktážní videa. Jen tehdy, když budete cviky provádět správně, budou 100% efektivní. Ve videích zkušených lektorů navíc najdete cviky, které pro vás budou opravdu přínosné. Tak se podívejte na internet, najděte si cvičení, které se vám bude líbit, a pojďte do něj!