4 tipy na videa, při nichž si rádi zacvičíte

rukaDomácí cvičení se stává čím dál populárnějším, ale když vedle sebe nemáme instruktora, můžeme si být trochu nejistí. Naštěstí nemusíme trápit svou fantazii dlouho, existuje totiž ohromné množství videí se cvičením na hubnutí, které si můžeme pustit na televizi nebo počítači a podle nich cvičit. Abyste se rychleji zorientovali, vybrali jsme pro vás 4 tipy, které by vás mohly zaujmout.

Cvičení se Zuzanou

Cvičení se Zuzanou neboli BodyRock Zuzana Workouts, to je celá řada videí, které vás namotivují k činům, jen co spatříte samotnou Zuzanu a její skvěle vypracované tělo, o kterém se vám zatím možná jenom zdá, ale tento sen se vám může brzy splnit, pokud na sobě jaksepatří zapracujete. Zuzana se ve svých cvičeních zaměřuje na nejrůznější partie, ukáže vám, jak posilovat s vlastní vahou a každý cvik ukáže i vysvětlí (anglicky). Pokud si chcete dát do těla právě s ní, její videa najdete zde.

Cvičte s legendou

Zacvičit si můžete i s českou legendou Olgou Šípkovou, která má na Youtube také celou plejádu videí, jimiž se můžete plně řídit, nebo se inspirovat. Zde je pro vás připraveno rozehřátí, cardio cvičení a další. Olga na vás bude mluvit česky a i její postava vás bude motivovat k poctivému cvičení. Pozvěte si do obývacího pokoje dvojnásobnou mistryni Evropy ve sportovním aerobiku a s vaší postavou se začnou dít divy. Můžete začít hned!

Vyzkoušejte Fithall

Fithall, co je celý web zaměřený na cvičení, který na sebe váže také spoustu videí dostupných na Youtube. Oblíbený je seriál Zhubněte do plavek se Sandrou, výborné je Perfect Body pro začátečníky a mnozí ocení i jednotlivá kratší videa zaměřená na konkrétní partie, například na horní nebo dolní končetiny. Seznam videí, která můžete libovolně zkoušet, je umístěn zde.

jillModla Jillian

V tomto výčtu jsme samozřejmě nemohli zapomenout na americkou osobní trenérku Jillian Michaels, kterou proslavila její videa, na nichž cvičící úžasně motivuje a dodává jim sílu (alespoň tu psychickou) a odvahu, i knihy zaměřené na zdravý životní styl a získání krásné postavy. Začátečníci nejspíš ocení její 30 denní výzvu čili 30 Day Shred, pokročilí se mohou vrhnout přímo do víru cvičení 6 week 6 pack, Body Revolution či jiných. Ve videích spatříte prvky jógy, kick-boxu, posilování s vlastní vahou i s činkami, místy se objeví i pilates. Stačí si vybrat tu kombinaci, která vás bude bavit. Cvičení vedená Jillian Michaels najdete zde.

Ať už si vyberete jakékoli video se cvičením, držíme vám palce, abyste u něj setrvali, než se dostaví výsledky. Ty vám totiž bude později leckdo tiše i nahlas závidět. Tak se do toho obujte, máte na to být krásnější!